Profil společnosti

Kontakt

Fotogalerie

       

  Sklizeň obilovin a kukuřice        

 

Setí kukuřice a slunečnice

Sklizeň pícnin

 Sklizeň obilovin

Traktorová doprava

Manipulační práce

Lisování slámy a sena

Nákup biomasy

 
 
  • sklizeň travních semen
  • sklizeň obilovin
  • sklizeň zrnové kukuřice
  • sklizeň slunečnice
  • tvorba výnosových map
  • doprava sklizeného zrna
 

 

Sklizňové práce provádíme sklízecí mlátičkou John Deere S680i s maximálním výkone 550 koní. Jedná se o mlátičku s axiálním systémem výmlatu a separace s jednorotorovou koncepcí s aktivním domlacečem a plochou sít 5,9 m2. Mlátička je vybavena svahovým vyrovnáváním Hillmaster s kompenzací svahů až 22%.

Pro každý druh sklizně jsme vybaveni vhodnými adaptéry. Pro sklizeň travních semen, obilovin a olejnin využíváme žací vál s pracovním záběrem 9,15m John Deere 630X. Vál je vybaven plynule nastavitelným dnem v rozmezí až 800 mm díky kterému je možné okamžitě reagoval na měnící se podmínky sklizně a v neposlední řadě lze díky tomu provést změnu sklízené plodiny do pěti minut. Sklizeň zrnové kukuřice provádíme osmiřádkovým adaptérem John Deere 608C s drtičem stonků StalkMaster.

Mlátička je vybavena chytrými funkcemi jako je například automatické řízení Autotrack, díky němuž je využit pracovní záběr žacího válu na maximum, dále systémem HarvestSmart, který automaticky přizpůsobuje rychlost mlátičky za účelem dosažení maximálního sklizňového výkonu a minimálních ztrát. Díky integrovanému vlhkoměru a senzorům průchodu zrna vytváříme pro každý pozemek velice přesné výnosové mapy, které pak může zákazní využít pro následné hnojení a ošetřování pozemků

Pro zajištění hladkého průběhu sklizňových prací také disponujeme dvojicí návěsů Fliegl ASW 271 s výtlačnými čely.

 
 

 

 

© ŽALOUDEK spol. s r.o. 2021