Profil společnosti

Kontakt

Fotogalerie

       

  Setí kukuřice a slunečnice          

 

Setí kukuřice a slunečnice

Sklizeň pícnin

 Sklizeň obilovin

Traktorová doprava

Manipulační práce

Lisování slámy a sena

Nákup biomasy

 
 
  • setí kukuřice
  • setí slunečnice
 

 

 

Setí kukuřice a slunečnice zajišťujeme osmiřádkovými secími stroji Kverneland Optima HD a TF profi, které jsou vybavené přihnojení pod patu pevnými průmyslovými hnojivy.

Robustní konstrukce těchto secích strojů a důmyslný systém nastavování přítlaku na výsevní jednotky umožňuje bezproblémové setí jak do precizně připravené půdy, tak i do podmítky a žádný problém nám nečiní ani setí do zcela nepřipraveného strniště.

Jelikož jsou náše secí stroje v osmiřádkovém provedení a řada zákazníků není vybavena osmiřádkovými sklízecími adaptéry pro sklizeň kukuřice, jsou oba secí stroje agregovány s traktory John Deere, které jsou vybaveny systémem asistovaného řízení John Deere AutoTrack s placeným korekčním signálem SF2, který dosahuje přesnosti až 2 cm! Řádky na sebe tedy přesně navazují a mohou být sklízeny i adaptéry s rozdílnými počty řádků.

Oba secí stroje jsou navíc vybaveny i automatickým systémem vypínání jednotlivých řádků, což sebou přináší úspory při setí klínovitých pozemků, které nezřídka dosahují až  20% spotřebovaného osiva.

 
 

 

 

© ŽALOUDEK spol. s r.o. 2021